Praeguseks hetkeks on KR Stuudio kasvanud nelja inimeseni.

Meie meeskonnas on nii insenere kui disainereid. Kõigil on oma taust, kogemused ja huvid, mis  kokku genereerivad viljaka positiivse sünergia.

Olev Golev

alati kohal

Olev on tegutsenud KR Stuudios juba ligi kaks aastat. Tema tegevusalaks on igapäevatöö korraldamine ja juhtimine stuudios- suhtleb klientidega, toimetab jooniseid ja faile. Oma taustalt on Olev masinaehitaja – vabal ajal ehitab ta alati midagi. Reeglina kitarre või jalgrattaid.

Rait Udumäe

jookseb ringi, asutaja

Rait tagab stuudio igapäeva töö tõrgeteta toimimise. Suhtleb klientide ja tarnijatega: jälgib, et materjal oleks alati tarnitud ning kõik sujuks. Suudab organiseerida väga kiiresti absoluutselt kõike. Vabal ajal ehitab midagi- siiani leidub portfoolios elektriratastest cnc-freespinkide ja 3D-printeriteni.  

Karl Seegel

aitab kaugelt, asutaja

Karl vastutab KR Stuudio üldise toimimise ja strateegilise arenduse ning klientide, partnerite ja töötajate rahulolu tagamise eest. Haldab  tugiprotsesse raamatupidamisest kuni veebilehe ja e-poeni. Karl on oma taustalt masinaehitaja. Diplomeeritud mehaanikainsenerina olnud tehnika ja tootearendusega seotud üle viie aasta. Teeb projektipõhiselt kaastööd mitmes insener-tehnilises konstrueerimisbüroos.

Arvad, et sobiksid meie meeskonda? Võta ühendust!

Saada teadeclear

Lühidalt meist.

KR Stuudio tugevus tuleb eri taustaga inimeste ühendamisest. Meil on inimesi, kelle meelismaterjaliks on metallid ja nende töötlemine, aga ka puidusõpru, kelle lemmik tegevuseks on puidule uute rakenduste leidmine. Lisaks on kontaktid paljude koostpartneritega meile aastatega tekitanud märkimisväärse võrgustiku – kui ise ei oska, siis küsime teistelt.